Personalet på Egedal Bibliotekerne

Her kan du finde personalet på Egedal Bibliotekerne.
Ledelse  
Lykke Sassersen
Teamleder Smørum Bibliotek
       

 

 

Finn Petersen
Teamleder Ølstykke Bibliotek
finn.petersen@egekom.dk - 7259 7709

 

 

Personale  
Anne Maria Christensen
Biblioteksassistent
Ølstykke Bibliotek
Birgith
Birgith Wiisbye
Specialist/Regnskab
Smørum Bibliotek

Denniz Val Sjöblom
Bibliotekar - vikar
Ølstykke Bibliotek
Denniz.sjoblom@egekom.dk -  7259 77

Ellen Qvistgaard
Børnebibliotekar
Smørum Bibliotek
Else Marie Nielsen 
Biblioteksassistent
Ølstykke Bibliotek
Eva
Eva Winther 
Børnebibliotekar
Smørum Bibliotek
Helen
Helen Hansen
Biblioteksassistent
Smørum Bibliotek

Kasper Garnak Rasmussen
Voksenbibliotekar
Smørum Bibliotek
kasper.rasmussen@egekom.dk - 72597719

Kenneth Saltoft Olsen 
Teknisk service
Ølstykke Bibliotek

Lena Kristin Berard Høyer
Børnebibliotekar
Smørum Bibliotek
lena.hoyer@egekom.dk - 72597712
 

Lone Aarslev 
Bibliotekar
Ølstykke Bibliotek
Lone Olesen
Biblioteksassistent
Smørum Bibliotek
Margrete Fog
Bibliotekar
Smørum Bibliotek
margrete.fog@egekom.dk - 72597717
Marie Jo Westring Olesen
Børnebibliotekar
Ølstykke Bibliotek
marie.olesen@egekom.dk - 72597763

Mia-Marie Jung Henriksen (Mirma)
Børnebibliotekar
Ølstykke Bibliotek
mia-marie.henriksen@egekom.dk - 72597761

Niels Ulrik Schack
Voksenbibliotekar
Ølstykke Bibliotek

Niels.Schack@egekom.dk -  72597720

Stine Juhl Hall 
Børnebibliotekar
Ølstykke Bibliotek
Thomas Pedersen
Biblioteksassistent/It
Ølstykke Bibliotek
 
Tove Andresen 
Bibliotekar/webredaktør
Smørum Bibliotek.
Ulla Kornbek 
Assistent
Ølstykke Bibliotek.
Vibeke Carlsen 
Biblioteksassistent
Smørum Bibliotek